Spotkanie z podróżnikiem - Kenia
Niezwykła i inspirująca podróż - choć tylko w wyobraźni
Dzisiaj naszą szkołę ponownie odwiedził podróżnik z grupy Trzask, który tym razem zabrał nas w fascynującą podróż do Kenii.
W ciekawy i barwny sposób opowiadał o tradycjach, kulturze oraz codziennym życiu mieszkańców tego kraju.
Szczególne wrażenie zrobiły historie o spotkaniach z dzikimi zwierzętami, które mogliśmy niemal sobie wyobrazić dzięki jego opowieściom. Podróżnik przywiózł także różne rekwizyty związane z kulturą Kenii, które mogliśmy zobaczyć z bliska.
Spotkanie było bardzo interesujące i pozwoliło nam choć na chwilę przenieść się do odległego i niezwykłego miejsca.








